Uns altres de Redes e Internet
181 productes.

1-PORT GIGABIT POE INJECTOR 802
1.8M 4-IN-1 USB  VGA  AUDIO
10 FT ULTRA-THIN PC USB+VGA KVM
10-FEET USB KVM CABLE
12,48€
En tienda 16,47 € Rep-el lunes 8 de marzo
10/100/1000 ETHERNET NETWORK TO
10/100BASE-TX TO 100BASE-FX
1000-TX TO 1000-SX SC-TYPE
1000BASE-LX/LH SFP TRANSCEIVER
1000BASE-T TO 1000BASE-SX
1000BASET  TO 1000BASESX
10GBASE-SR SFP MODULE
478,57€
En tienda 482,56 € Rep-el lunes 8 de marzo
12V DC 1.5A UNIVERSAL POWER ADAPT ER
1G SFP LC LX 10KM SMF XCVR
1G SFP LC SX 500M MMF XCVR
1PORT RS232 SERIAL PORT PCI EXPRESS CARD - 16950 UA RT
2 PORT DVI AUDIO KVM SWITCH
2 PORT DVI VGA DUAL MONITOR KVM
2 PORT DVI/USB KVM SWITCH KIT
2 PORT HDMI KVM SWITCH
2 PORT HDMI KVM USB 4K 60HZ - OS INDEPENDENT IN
2 PORT MINI USB KVM KIT W/
2 PORT PCI-E RS232 SERIAL CARD 16950 UA RT
2 PORT USB DVI KVM SWITCH KIT
2 PORT USB KVM SWITCH KIT
2 PORT USB KVM SWITCH KIT
2-Port USB KVM Switch
23,53€
En tienda 27,53 € Rep-el lunes 8 de marzo
24-PORT CAT6A PATCH PANEL SHIELDED   BLINDA DO
2PORT CABLE KVM WITH VGA USB
2PORT RS232 SERIAL PORT PCI EXPRESS CARD - 16950 UA RT
4 PORT 1U RACK MOUNT USB KVM
4 PORT COMPACT KVM/CPU SWITCH
4 PORT MINI USB KVM KIT
4 PORT USB DISPLAYPORT KVM SWIT
4 PORT USB KVM SWITCH KIT
4G LTE USB Adapter
87,57€
En tienda 91,56 € Rep-el lunes 8 de marzo
50 PACK CAT6 KEYSTONE JACK
6 FT 3-IN-1 KVM CABLE
8,40€
En tienda 12,39 € Rep-el lunes 8 de marzo
6-FEET USB KVM CABLE
9,03€
En tienda 13,02 € Rep-el lunes 8 de marzo
6FT/1.8M ULTRA THIN PC USB + VG
7900 SERIES TRANSFORMER PO CORD CENTRAL EUROPE IN
8 PORT 1U RACK MOUNT USB KVM
8 PORT USB CONSOLE KVM SWITCH
ALCATEL MSH-ADAPTER
28,30€
En tienda 32,29 € Rep-el lunes 8 de marzo
AP-MNT-D AP MOUNT BRACKET STOCK
ARUBA AP-270-MNT-H2 270 SERIES MT K IT
ARUBA PC-AC-EC CONT EURO AC POWER CO RD

Preus amb impostos inclosos. Els preus ofertats en aquesta pàgina web seran vàlids únicament i exclusivament per a l'adquisició de les cent (100) primeres unitats de cada un dels productes en àmbit nacional, excepte per a ordinadors, tant de sobretaula com portàtils, smartphones o tablets, la validesa es limita a vint (20) unitats per producte.
No obstant això, si des de la data de formalització de la sol·licitud de reserva fins a la data d'adquisició definitiva del producte en establiment es produís alguna variació en els impostos aplicables a l'operació, el preu final variarà atenent a la correcta aplicació dels corresponents impostos, càrrecs i tributs a la data d'emissió de factura i d'acord amb les normes legals aplicables.
Venda online amb lliurament només a la Península Ibèrica i Balears.

Aquest lloc web pot utilitzar algunes 'cookies' per millorar la seva experiència de navegació. Si us plau, abans de continuar amb la seva navegació pel nostre lloc web, li recomanem que llegeixi la política de cookies

la Politica de Cookies