Cable adaptador/conmutador
495 productes.

ADAPTER CABLE 3.5MM JACK BY QD B 2B
Top Vendes Nou
0.5M MINI USB2.0 CABLE
0.5M USB TYPE C CABLE WITH 5A USB 2 .0
0.5M USB TYPE C TO USB TYPE A
0.5M USB2 A TO B CABLE - M/M
1 FT MINI USB 2.0 CABLE - USB A
1 FT SUPERSPEED USB 3.0 CABLE A
1 PORT 16550 PCI SERIAL CARD
1 PORT EPP/ECP PCI PARALLEL CAR
1 PORT NATIVE EXPRESSCARD
1 PORT PCI EXPRESS DUAL PROFILE
10 FT USB 2.0 CABLE A-MINI B
10/100/1000 ETHERNET NETWORK TO
10/100BASE-TX TO 100BASE-FX
1000-TX TO 1000-SX SC-TYPE
1000BASE-LX/LH SFP TRANSCEIVER
1000BASE-T TO 1000BASE-SX
1000BASET  TO 1000BASESX
10FT BLACK USB 2.0 EXTENSION
10FT DISPLAYPORT TO DVI VIDEO
10FT HIGH SPEED CERTIFIED USB
10FT VGA MONITOR CABLE
10FT VGA MONITOR EXTENSION
10FT. FULLY RATED USB EXTENSION
10GBASE-SR SFP MODULE
15 FT HIGH SPEED USB 2.0 CABLE
15 FT THIN TOSLINK DIGITAL OPTI
15FT ACTIVE USB 2.0 EXT CABLE
16IN DB25 PARALLEL FEMALE TO ID
18IN INTERNAL 5 PIN USB IDC
1FT MICRO USB CABLE
1FT MICRO USB CABLE - A TO LEFT
1FT MINI USB 2.0 CABLE
1G SFP LC LX 10KM SMF XCVR
1G SFP LC SX 500M MMF XCVR
1M A TO LEFT ANGLE MICRO USB
1M A TO RIGHT ANGLE MICRO USB
1M ANGLED MINI USB CABLE -
1M BLACK DB9 RS232 SERIAL
1M DISPLAYPORT TO HDMI ADAPTER
1M DVI-D 1920X1200 MALE TO MALE

Preus amb impostos inclosos. Els preus ofertats en aquesta pàgina web seran vàlids únicament i exclusivament per a l'adquisició de les cent (100) primeres unitats de cada un dels productes en àmbit nacional, excepte per a ordinadors, tant de sobretaula com portàtils, smartphones o tablets, la validesa es limita a vint (20) unitats per producte.
No obstant això, si des de la data de formalització de la sol·licitud de reserva fins a la data d'adquisició definitiva del producte en establiment es produís alguna variació en els impostos aplicables a l'operació, el preu final variarà atenent a la correcta aplicació dels corresponents impostos, càrrecs i tributs a la data d'emissió de factura i d'acord amb les normes legals aplicables.
Venda online amb lliurament només a la Península Ibèrica i Balears.

Aquest lloc web pot utilitzar algunes 'cookies' per millorar la seva experiència de navegació. Si us plau, abans de continuar amb la seva navegació pel nostre lloc web, li recomanem que llegeixi la política de cookies

la Politica de Cookies