10GBASE-SR SFP MODULE

En tienda 558,81 €

554,82 Impostos inclosos Despeses d'enviament: des de 4 €


Demana-ho ara i el rebràs el martes 30 de noviembre

  • Cisco SFP-10G-SR=, Alámbrico, 300 m, 850 nm, 13,4 mm, 56,5 mm, 8,5 mm

Ref. CIS226
Ref. Fabricant: SFP-10G-SR=
Fabricant: CISCO

Opciones de financiación con Sequra
Financiación con CrediYa de Santander Consumer
Compartir
Amb tota seguretat:

2 anys de garantia espanyola del fabricant, segons llei. 1 any de garantia per a articles recondicionats

Pagament 100% segur amb targeta o finançament

14 dies de devolució per desistiment per correu o en botiga

Escolleix com comprar:

Compra online i rep-lo al teu domicili

Compra online i reculla-ho en la teva botiga

Cisco SFP-10G-SR=. Tecnología de conectividad: Alámbrico. Distancia de transferencia máxima: 300 m, Longitud de onda: 850 nm. Ancho: 13,4 mm, Profundidad: 56,5 mm, Altura: 8,5 mm. Interfaz: SFP, Conector: LC/PC, Tipo de fibra: MMF
Auriculares
Alámbrico
Detalles técnicos
LC/PC
Si
850 nm
300 m
Características principales
75 g
Peso y dimensiones
56,5 mm
13,4 mm
8,5 mm
Condiciones ambientales
0 - 70 °C
-40 - 85 °C
Otras características
MMF
Teclado
SFP

Altres productes relacionats

Preus amb impostos inclosos. Els preus ofertats en aquesta pàgina web seran vàlids únicament i exclusivament per a l'adquisició de les cent (100) primeres unitats de cada un dels productes en àmbit nacional, excepte per a ordinadors, tant de sobretaula com portàtils, smartphones o tablets, la validesa es limita a vint (20) unitats per producte.
No obstant això, si des de la data de formalització de la sol·licitud de reserva fins a la data d'adquisició definitiva del producte en establiment es produís alguna variació en els impostos aplicables a l'operació, el preu final variarà atenent a la correcta aplicació dels corresponents impostos, càrrecs i tributs a la data d'emissió de factura i d'acord amb les normes legals aplicables.
Venda online amb lliurament només a la Península Ibèrica i Balears.

Aquest lloc web pot utilitzar algunes 'cookies' per millorar la seva experiència de navegació. Si us plau, abans de continuar amb la seva navegació pel nostre lloc web, li recomanem que llegeixi la política de cookies

la Politica de Cookies