Documentos y multimedia:

leaflet

GIGABIT FIBER SFP - 1000BASE-LX

En tienda 60,98 €

56,99 Impostos inclosos Despeses d'enviament: des de 4 €


Rep-demà
Demana-ho abans de 3 Hores 40 minuts i el rebràs el viernes 16 de abril

  • StarTech.com Módulo SFP Compatible con Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 - Transceptor de Fibra Óptica 1000BASE-LX - MASFP1GBLX10

Ref. STA1692
Ref. Fabricant: MASFP1GBLX10
Fabricant: STARTECH

Compartir
Amb tota seguretat:

2 anys de garantia espanyola del fabricant, segons llei. 1 any de garantia per a articles recondicionats

Pagament 100% segur amb targeta o finançament

14 dies de devolució per desistiment per correu o en botiga

Escolleix com comprar:

Compra online i rep-lo al teu domicili

Compra online i reculla-ho en la teva botiga

1000 Mbps (1 Gbps) | Fibra Monomodo | LC | 10 km | Garantía de por Vida

El modelo MASFP1GBLX10 es un módulo transceptor por fibra óptica compatible con el modelo MA-SFP-1GB-LX10 de Cisco Meraki, diseñado, programado y probado para su funcionamiento con enrutadores y conmutadores de la marca Cisco Meraki. Ofrece conectividad 1GbE (100Mbps) fiable a través de cable de fibra óptica para redes compatibles con 1000BASE-LX, con una distancia máxima de hasta 10km. Especificaciones técnicas: Longitud de onda: 1310nm Máxima tasa de transferencia de datos: 1,25Gbps Tipo: Fibra óptica monomodo Tipo de conexión: Conector LC Distancia máxima de transferencia: 10km MTBF: 3.092.408 horas Consumo energético: Menos de 1 vatio DDM ("Digital Diagnostics Monitoring", monitorización de diagnóstico digital): Sí Este módulo SFP por fibra óptica admite el intercambio en caliente, lo cual facilita las actualizaciones y reemplazos, ya que minimiza las interrupciones de conexión en red. Módulos SFP de StarTech.com Todos los módulos transceptores SFP y SFP+ de StarTech.com están avalados por garantía de por vida y soporte técnico multilingüe gratuito de por vida. StarTech.com ofrece una amplia gama de módulos SFP, así como cables de conexión directa con módulos SFP, lo cual le ofrece tanto la funcionalidad, como la fiabilidad que necesita para garantizar un rendimiento de red fiable.

The StarTech.com Advantage

- 100% compatibilidad garantizada con el modelo MA-SFP-1GB-LX10 de Cisco Meraki
- Los módulos SFP de StarTech.com están avalados por garantía de por vida.
- Cumple o sobrepasa las especificaciones de las normas industriales de la OEM y MSA ("Multi-Source Agreement", acuerdo multifuente)
Características principales
20 g
SFP
Conexión
Completo
IEEE 802.3z
Fibra óptica
LC
Red
LX
Transmisión de datos
1250 Mbit/s
Detalles técnicos
1 pieza(s)
118 mm
93 mm
33 mm
10000 m
Fibra óptica
Si
Características de LAN Ethernet
Si
Color
Plata
Desempeño
Si
Si
Exploración
1310 nm
Material
Aluminio
Resistencia
3092408 h
Control de energía
1 W
Peso y dimensiones
13,7 mm
56,6 mm
12,5 mm
46 g
Condiciones ambientales
5 - 95%
0 - 70 °C
-40 - 85 °C
Aprobaciones reguladoras
CE, FCC, UR
Si

Altres productes relacionats

Preus amb impostos inclosos. Els preus ofertats en aquesta pàgina web seran vàlids únicament i exclusivament per a l'adquisició de les cent (100) primeres unitats de cada un dels productes en àmbit nacional, excepte per a ordinadors, tant de sobretaula com portàtils, smartphones o tablets, la validesa es limita a vint (20) unitats per producte.
No obstant això, si des de la data de formalització de la sol·licitud de reserva fins a la data d'adquisició definitiva del producte en establiment es produís alguna variació en els impostos aplicables a l'operació, el preu final variarà atenent a la correcta aplicació dels corresponents impostos, càrrecs i tributs a la data d'emissió de factura i d'acord amb les normes legals aplicables.
Venda online amb lliurament només a la Península Ibèrica i Balears.

Aquest lloc web pot utilitzar algunes 'cookies' per millorar la seva experiència de navegació. Si us plau, abans de continuar amb la seva navegació pel nostre lloc web, li recomanem que llegeixi la política de cookies

la Politica de Cookies