Documentos y multimedia:

leaflet

SFP 1000BASE-SX COMP CISCO GLC-SX-MMD MULTI LC 550M DDM IN

En tienda 51,20 €

47,20 Impostos inclosos Despeses d'enviament: des de 4 €


Demana-ho ara i el rebràs el martes 20 de abril

  • StarTech.com Módulo Transceptor SFP Compatible con Cisco GLC-SX-MMD - 1000BASE-SX

Ref. STA1989
Ref. Fabricant: GLCSXMMDST
Fabricant: STARTECH

Compartir
Amb tota seguretat:

2 anys de garantia espanyola del fabricant, segons llei. 1 any de garantia per a articles recondicionats

Pagament 100% segur amb targeta o finançament

14 dies de devolució per desistiment per correu o en botiga

Escolleix com comprar:

Compra online i rep-lo al teu domicili

Compra online i reculla-ho en la teva botiga

1000 Mbps (1 Gbps) | Fibra Multimodo | LC | 550 m | Garantía de por Vida

El modelo GLCSXMMDST es un módulo transceptor por fibra óptica compatible con el modelo GLC-SX-MMD de Cisco, diseñado, programado y probado para su funcionamiento con enrutadores y conmutadores de la marca Cisco. Ofrece conectividad fiable a 1GbE a través de cableado de fibra, para redes compatibles con 1000BASE-SX, a una distancia máxima de hasta 550m. Especificaciones técnicas: Longitud de onda: 850nm Máxima tasa de transferencia de datos: 1,25Gbps Tipo: Fibra óptica multimodo Tipo de conexión: Conector LC Distancia máxima de transferencia: 550m MTBF: 3.381.761 horas Consumo energético: Menos de 1 vatio DDM ("Digital Diagnostics Monitoring", monitorización de diagnóstico digital): No Este módulo SFP por fibra óptica admite el intercambio en caliente, lo cual facilita las actualizaciones y reemplazos, ya que minimiza las interrupciones de conexión en red. Módulos SFP de StarTech.com Todos los módulos transceptores SFP y SFP+ de StarTech.com están avalados por garantía de por vida y soporte técnico multilingüe gratuito de por vida. StarTech.com ofrece una amplia gama de módulos SFP, así como cables de conexión directa con módulos SFP, lo cual le ofrece tanto la funcionalidad, como la fiabilidad que necesita para garantizar un rendimiento de red fiable.

The StarTech.com Advantage

- 100% compatibilidad garantizada con el modelo GLC-SX-MMD de Cisco
- Los módulos SFP de StarTech.com están avalados por garantía de por vida.
- Cumple o sobrepasa las especificaciones de las normas industriales de la OEM y MSA ("Multi-Source Agreement", acuerdo multifuente)
Detalles técnicos
1 pieza(s)
32 mm
92 mm
119 mm
Si
550 m
Características principales
18 g
SFP
Conexión
IEEE 802.3z
Completo
Desempeño
SX
Si
Si
Exploración
850 nm
Fibra óptica
LC
Red
Fibra óptica
Transmisión de datos
1250 Mbit/s
Control de energía
1 W
Peso y dimensiones
46 g
13,7 mm
56,6 mm
12,5 mm
Condiciones ambientales
5 - 95%
0 - 70 °C
-40 - 85 °C
Aprobaciones reguladoras
CE, FCC, UR
Si
Color
Plata
Material
Aluminio
Resistencia
3381761 h

Altres productes relacionats

Preus amb impostos inclosos. Els preus ofertats en aquesta pàgina web seran vàlids únicament i exclusivament per a l'adquisició de les cent (100) primeres unitats de cada un dels productes en àmbit nacional, excepte per a ordinadors, tant de sobretaula com portàtils, smartphones o tablets, la validesa es limita a vint (20) unitats per producte.
No obstant això, si des de la data de formalització de la sol·licitud de reserva fins a la data d'adquisició definitiva del producte en establiment es produís alguna variació en els impostos aplicables a l'operació, el preu final variarà atenent a la correcta aplicació dels corresponents impostos, càrrecs i tributs a la data d'emissió de factura i d'acord amb les normes legals aplicables.
Venda online amb lliurament només a la Península Ibèrica i Balears.

Aquest lloc web pot utilitzar algunes 'cookies' per millorar la seva experiència de navegació. Si us plau, abans de continuar amb la seva navegació pel nostre lloc web, li recomanem que llegeixi la política de cookies

la Politica de Cookies