1000-TX TO 1000-SX SC-TYPE

En tienda 57,02 €

53,02 Impostos inclosos Gastos de envío desde 4€


Demana-ho ara i el rebràs el martes 2 de marzo

  • Trendnet TFC-GMSC, 2000 Mbit/s, 1000Base-T, 1000Base-SX, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z, Ethernet rápido, Gigabit Ethernet, 10,100,1000 Mbit/s

Ref. TRE203
Ref. Fabricant: TFC-GMSC
Fabricant: TRENDNET

Compartir
Amb tota seguretat:

2 anys de garantia espanyola del fabricant, segons llei. 1 any de garantia per a articles recondicionats

Pagament 100% segur amb targeta o finançament

14 dies de devolució per desistiment per correu o en botiga

Escolleix com comprar:

Compra online i rep-lo al teu domicili

Compra online i reculla-ho en la teva botiga

Trendnet TFC-GMSC. Rango máximo de transferencia de datos: 2000 Mbit/s, Interfaz de convertidor de entrada: 1000Base-T, Interfaz de convertidor de salida: 1000Base-SX. Conector fibra óptica: SC, Tecnología de conectividad: Alámbrico. Distancia de transferencia máxima: 2000 m, Longitud de onda: 850 nm. Indicadores LED: LAN, Poder, Color del producto: Negro, Certificación: CE, FCC. Voltaje de entrada: 100 - 240 V, Frecuencia de entrada AC: 50 - 60 Hz, Corriente de entrada: 0.2 A
Conexión
1000Base-T
1000Base-SX
Ethernet rápido, Gigabit Ethernet
IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z
Completo
Protocolos
CSMA / CD
Red
10,100,1000 Mbit/s
Transmisión de datos
2000 Mbit/s
Auriculares
Alámbrico
Fibra óptica
SC
Puertos e Interfaces
1
1
Si
Detalles técnicos
2000 m
Exploración
850 nm
Aprobaciones reguladoras
CE, FCC
Características
No
Características principales
191 g
Color
Negro
Iluminación/Alarmar
LAN, Poder
Peso y dimensiones
102 mm
22,6 mm
75 mm
Condiciones ambientales
0 - 40 °C
0 - 90%
Batería
1 A
Control de energía
100 - 240 V
50 - 60 Hz
0.2 A
5 V
Si
2,6 W
Contenido del embalaje
Si
Si

Altres productes relacionats

Preus amb impostos inclosos. Els preus ofertats en aquesta pàgina web seran vàlids únicament i exclusivament per a l'adquisició de les cent (100) primeres unitats de cada un dels productes en àmbit nacional, excepte per a ordinadors, tant de sobretaula com portàtils, smartphones o tablets, la validesa es limita a vint (20) unitats per producte.
No obstant això, si des de la data de formalització de la sol·licitud de reserva fins a la data d'adquisició definitiva del producte en establiment es produís alguna variació en els impostos aplicables a l'operació, el preu final variarà atenent a la correcta aplicació dels corresponents impostos, càrrecs i tributs a la data d'emissió de factura i d'acord amb les normes legals aplicables.
Venda online amb lliurament només a la Península Ibèrica i Balears.

Aquest lloc web pot utilitzar algunes 'cookies' per millorar la seva experiència de navegació. Si us plau, abans de continuar amb la seva navegació pel nostre lloc web, li recomanem que llegeixi la política de cookies

la Politica de Cookies